AGORA antik dönemlerde Ege'nin iki yakasındaki medeniyetlerin kurduğu şehirlerde;
şehrin merkezinde bulunan "pazar" alanına, siyaset ve ticaret meydanına verilen genel isim.
SAYD ile birlikte SATEF Seyahat Acenteleri ve Tedarikçileri Fuarı'na Hazırlanıyoruz
12/05/2015
SİTEDE ARA

İlgili Resimler

Agoras Fuarcılık Hizmetleri olarak, SAYD - Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği ile işbirliği içinde SATEF Seyahat Acenteleri ve Tedarikçileri Fuarı'nı düzenlemek için hazırlık çalışmalarımıza başladık.

Ocak - Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlemeyi planladığımız fuarda, Seyahat Acenteleri ile tedarikçilerini Antalya'da buluşturmayı planlıyoruz. Her yıl yurt dışından ülkemize gelen 22.000.000 turiste daha iyi hizmet vermek, yeni ürünler sunmak amacıyla seyahat acenteleri her yıl yeni ürünler geliştirmekte, yeni hizmetler sunmaktadır.

Acentelerin ihtiyaç duyduğu lojistik hizmetleri, gelen yerli ve yabancı turistlere satılacak yeni ve eski hizmetler ve bu hizmetleri sunan tedarikçiler ile acenteleri buluşturmayı hedefleyen Agoras Fuarcılık olarak SAYD ile işbirliği içinde SATEF Fuarı'nı geliştirmek için çalışmalarımıza başladık.

Uzun bir hazırlık dönemi sonrasında 11 Mayıs 2015 tarihinde Antalya'da Olivia Restaurant'ta gerçekleşen SAYD üyesi Seyahat Acenteleri'ne sunum toplantısında, SATEF Fuarı SAYD Başkanı Ferit TURGUT ve Agoras Fuarcılık Genel Müdürü Mehmet DÜKKANCI tarafından sunuldu.

Sunumdan sonra acentelerin görüşleri alındı ve fuarın hazırlık çalışmalarına başlandı.


E-bülten Kayıt Formu
Agoras E-BÜLTEN'e abone olmak için, aşağıdaki kutuya E-Posta adresinizi yazmanız yeterlidir.
E-Posta Adresi  


Bizi Takip Edin
Faaliyetlerimizi ve tüm haberlerimizi takip edin.
Follow us on FacebookFollow us on TwitterBizi Linkedin'de takip edinBu siteyi favorilerinize ekleyin

 

 

 

Üyeliklerimiz